Koniec przerwy, zanurzamy się.

Szlifujemy Diamenty

Chciał nie chciał, wakacje dobiegły końca. I jak w tym dowcipie o zwiedzaniu piekła, koniec przerwy, zanurzamy się. Dzieci i nauczyciele wracają do szkół. A Diamenty wracają do Was.

Przyznaję, pofolgowaliśmy sobie w ostatnim czasie. Niesprzyjające warunki i trudności, zawirowania związane z pandemią, to wszystko dobre wytłumaczenia do ograniczenia działalności. Jednak zamiast się tłumaczyć wolimy zakasać rękawy i powiedzieć “do roboty”. Wracamy do was i do tego, co kochamy najbardziej, czyli dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Co to oznacza? 

Chociaż ostatnie doświadczenia pokazały nam jasno, że żyjemy świecie narażonym na nieoczekiwane i nieprzewidywalne zakłócenia, nie zamierzamy załamywać rąk. Wręcz przeciwnie, chcemy jak najlepiej przygotować siebie i was na to, co przyszłość może przynieść. Dlatego skupimy się na budowaniu świadomości kluczowych kompetencji przyszłości, by wspólnie stawić czoła przyszłym wyzwaniom.

A skoro mowa o kolektywnym działaniu, w myśl jednej z naszch wartości, stawiamy na synergię. Będziemy więc promować różnego rodzaju inicjatywy i aktywności, które pozwolą nam wspólnie osiagnąć efekty większe niż działanie w pojedynkę. Możecie liczyć na ciekawych gości i jeszcze więcej pozytywnej energii.

I w końcu, już niedługo będziemy mogli znowu spotkać się na prowadzonych w ramach Szlifujemy Diamenty szkoleniach, warsztatach i innych wydarzeniach o charakterze edukacyjnym. A wszystko po to, by wzajemnie się inspirować, motywować i wprowadzać zmiany, których wszyscy potrzebujemy.

Po tych słowach nie pozostaje już nic innego, jak tylko zachęcić Was do śledzenia tego, co dziać się będzie. Koniec przerwy, Szlifujemy Diamenty.

Czytaj więcej
zmiana
Opuszczamy orbitę. Zmiana stała się koniecznością.