Rok dobrych emocji

rok dobrych emocji
rok dobrych emocji, coaching Szczecin, coaching rodzinny.

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy. Mówiąc to Marlin Monroe była bliższa prawdy, niż można by się spodziewać. Choć może nie należy traktować tego powiedzenia nazbyt dosłownie. Jednak w przenośni zyskuje kolejny, wartościowy wymiar.

Chodzi o to, że potrzebna jest akcja. Trzeba zrobić COŚ. Nie wystarczy posiadać, całe sedno tkwi w wykorzystaniu posiadanych zasobów. Tak samo jest z wiedzą i umiejętnościami. Nie wystarczy gromadzić. Kolejne szkolenie czy nowy poradnik nie zmienią twojego życia. Nic się nie zmieni, jeśli czegoś nie zmienisz. Musisz działać!

Pamiętacie Małego Księcia, który codziennie pieczołowicie czyścił wulkany i wyrywał baobaby? To nieprawda, że bałagan robi się sam, również w życiu. Małe zaniedbania, odkładanie rzeczy na później, postępowanie niezgodnie ze swoimi wartościami, niewielkie ustępstwa i niedociągnięcia mogą początkowo wyglądać niewinnie. Ale kolekcjonowane latami w końcu tworzą wielką stertę do uprzątnięcia.

Pewnie łatwiej i przyjemniej byłoby zawołać serwis sprzątający, ale porządek w swoim życiu możesz zaprowadzić tylko TY. I naprawdę niewiele potrzeba, żeby rzeczy zaczęły się zmieniać. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, poszukujesz odpowiednich narzędzi, potrzebujesz wsparcia, to wszystko znajdziesz w Diamentach! I dużo inspiracji, i pozytywnej energii.

Zapraszam na kolejny wspólny rok, który będzie przebiegał pod hasłem „Rok dobrych emocji”. Szczęśliwego Nowego Roku!

Czytaj więcej
Życie to sztuka podejmowania decyzji.